هنگامی که نوبت به طراحی زیبایی کلی رستوران می‌رسد، باید تصمیم بگیرید که چه نوع حسی را می‌خواهید به مشتریان خود القا کنید. آیا می‌خواهید محیطی کاملا خشک و رسمی داشته باشید و یا یک محیط گرم و دنج با احساس آرامش و زیبایی؟ به دنبال محیط‌های عادی و یا مدرن‌تر و صنعتی هستید؟

در حالی‌که هیچ مشکلی برای یک رستوران دنج وجود ندارد، بسیاری از رستوران داران در حال تبدیل به سبکی تازه و محبوب برای فروشگاه‌ها و رستوران‌های خود هستند. این زیبایی‌شناسی مدرن با نورپردازی لامپ ادیسون، سطح چوب‌های بتونی، بتونی، استیل و فلز و مهم‌تر از همه کانال‌های انتقال هوای اکسپوز  آن مشخص می‌شود. که کانال‌های اسپیرال و لوله‌ها را در معرض دید خود قرار می‌دهد. اما از مزایای کانال‌های اسپیرال در فضای باز رستوران خود غافل نشوید، بنابراین مزایای استفاده از کانال‌های اسپیرال در رستوران‌ها و مغازه‌ها را بررسی می‌کنیم.

در مرحله اول، اگر می‌خواهید سقف خود را در معرض دید قرار دهید، معمولاً نور طبیعی بسیار بیشتری در فضای شما وجود خواهد داشت. هیچ چیز مانع ورود نور طبیعی به رستوران شما نخواهد شد.

در مرحله بعد، سقف‌های اکسپوز که خود به تنهایی زیبایی ندارند با اجرای تاسیسات مکانیکی و برقی پرستیژ خاصی را بدست می‌آورند. همانطور که قبلاً گفته شد، صاحبان مشاغل بیشتری به سمت ناتمام، خام و ظاهر صنعتی متمایل هستند که مشتریان فوراً با طراحی مدرن  و صنعتی ارتباط برقرار می‌کنند. 

اجرای سقف‌های اکسپوز از نظر بصری جذاب‌تر از چیزی است که با سقف‌های کاذب PVC، تایل‌های60*60 و یا طراحی‌های کناف بسته شده است. این نوع اجرا به مشتریان حسی متفاوت می‌دهد که می‌تواند لحظات زیباتری را آنجا سپری کنند.

آخرین مزیت سقف‌های اکسپوز این است که باعث می‌شود سالن رستوران بزرگتر به نظر برسد. حتی در مواقع شلوغی رستوران به دلیل استفاده از سقف‌های اکسپوز حس کوچک بودن فضا از نظر بصری و احساس خفگی به مشتری دست نمی‌دهد. و مدت زمانی که در رستوران شما هست، آرامش بیشتری نسبت به رستوران‌های شلوغی که دارای سقف بسته هستند خواهد داشت.

سقف‌های اکسپوز امروزه به شدت در آمریکا، اروپا و کشورهای پیشرفته برای رستوران‌ها، منازل مسکونی، اداری، سالن‌های ورزشی و.... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بنابراین چرا شما از این مزیت برای رستوران خود استفاده نکنید؟

ما می‌توانیم با قدرت و تجربه زیاد، طراحی ۳بعدی حرفه‌ی  و اجرای سیستم کانال‌کشی انتقال هوای رستوران شما را  به صورت کانال اسپیرال اکسپوز  انجام بدهیم.

با ما در ارتباط باشید.

مهندس شعبانی 

09100900610