کانال چهارگوش


کانال گالوانیزه چهارگوش صنعتی (ساخت و فروش مستقيم) مدل فلنج سرخود TDC & TDF: یک انتخاب عالی برای انتقال هوا و دود

کانال گالوانیزه چهارگوش صنعتی (ساخت و فروش مستقيم) مدل فلنج سرخود TDC & TDF: یک انتخاب عالی برای انتقال هوا و دود

کانال‌های گالوانیزه چهارگوش صنعتی توليد شده توسط سپهرتهويه مدل فلنج سرخود TDC & TDF یک گزینه عالی برای انتقال هوا و دود در طیف گسترده‌ای از کاربردها هستند. این کانال‌ها از ورق‌های گالوانیزه با کیفیت بالا ساخته شده‌اند و دارای مزایای زیادی نسبت به سایر انواع کانال‌ها هستند.

فلنج چهارگوش گالوانيزه  tdc (فروش مستقيم)يا همان فلنج ترك لينك سايز30 و20 :راهنماي جامع

فلنج چهارگوش گالوانيزه tdc (فروش مستقيم)يا همان فلنج ترك لينك سايز30 و20 :راهنماي جامع

فلنج چهارگوش گالوانیزه TDC یکی از انواع فلنج های مورد استفاده در سیستم های تهویه مطبوع و انتقال هوا است. این فلنج ها از ورق های گالوانیزه با ضخامت هاي60 و 70 و1ميل ساخته می شوند و دارای شکل چهارگوش هستند. فلنج های TDC به دلیل مزایای متعددی که دارند، در سال های اخیر به یکی از پرکاربردترین انواع فلنج مخصوص كانال هاي چهارگوش در صنعت تهویه مطبوع تبدیل شده اند.در این مقاله، به بررسی کامل فلنج چهارگوش گالوانیزه TDC خواهیم پرداخت. در ابتدا، به معرفی این فلنج و مزایای آن می پردازیم. سپس، انواع فلنج های TDC را معرفی خواهیم کرد. در ادامه، کاربردهای فلنج های TDC را بررسی خواهیم کرد. در نهایت، به قیمت فلنج های TDC خواهیم پرداخت.

چگونه يه طراحي مناسب براي كانال كشي هوا انجام دهيم؟

چگونه يه طراحي مناسب براي كانال كشي هوا انجام دهيم؟

انتخاب يك طراحی خوب براي سيستم کانال كشي گرد/اسپيرال و چهارگوش می تواند به معنای تفاوت داشتن بين يك سیستم کانال گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) باشد که به خوبی کار می کند و سیستمی که ناکارآمد است. عوامل زیادی در طراحی کانال کشی نقش دارند، از جمله درک ابتدا نیازهای خانه یا تاسیسات. سایر موارد - مانند اندازه کانال، تعادل فشار، و استفاده از تجهیزات کانال مانند اتصالات و جعبه‌های ترمینال - نیز بر عملکرد تأثیر می‌گذارند. كانال گرد با طراحی ضعیف و هوا بندي ضعيف می تواند بازده هر سیستم HVAC را تا 40 درصد کاهش دهد.

کاهش قیمت تضمینی کانال اسپیرال و گرد حداقل 20درصدی قیمت ساخت و اجرای کانال کشی با کانال و لوله های اسپیرال

در مقاله قصد داریم راه‌حل‌های واقعی کاهش قیمت اجرا و ساخت سیستم‌های کانال‌کشی با کانال و لوله‌های اسپیرال را با شما بررسی کنیم .....

اصول ساخت و اجرای کانال‌های هوا : رگ هاي اصلي سيستم تهويه مطبوع

اصول ساخت و اجرای کانال‌های هوا : رگ هاي اصلي سيستم تهويه مطبوع

این مقاله راهنمای جامعی برای متخصصان و مجریان در زمینه اصول ساخت و اجرای کانال‌های هوا ارائه می‌دهد. در این مقاله، به تمامی مراحل ساخت کانال‌ها، از طراحی و انت00خاب جنس تا مونتاژ، نصب و تست نهایی، به طور دقیق پرداخته شده است. همچنین، نکات ایمنی و استانداردهای لازم در این فرآیند مهم تشریح شده است. با مطالعه این مقاله، می‌توانید دانش و مهارت خود را در زمینه ساخت و اجرای کانال‌های هوا ارتقا دهید و پروژه‌های خود را با کیفیت و کارایی بالاتر به سرانجام برسانید.این روزها با‌توجه به هزینه‌های بالای سوخت و انرژی، سیستم‌های کانال‌کشی با‌کیفیت می‌توانند یک صرفه‌جویی در مصرف انرژی - یا هدر رفت انرژی باشند.

عوامل کلیدی  تاثیرگذار در طراحی ضعیف کانال‌های هوا

عوامل کلیدی تاثیرگذار در طراحی ضعیف کانال‌های هوا

طراحی کانال‌های انتقال هوا بخش مهمی از یک سیستم خنک‌کننده و گرمایش مرکزی است، ولی متأسفانه بسیاری از پیمانکاران برخی از گوشه‌های ساختمان را در نظر نمی‌گیرند و در طراحی و نصب سیستم‌های کانال‌کشی مهارت کافی ندارند...

4 عامل کلیدی برای راندمان و کارآمدی سیستم کانال کشی

4 عامل کلیدی برای راندمان و کارآمدی سیستم کانال کشی

راندمان و کارآمدی یک سیستم کانال‌کشی در کنترل دمای فصلی منزل شما بسیار مهم است. سیستم‌های کانال‌کشی شما هرچه کارآمدتر باشد، به‌راحتی در قبض‌های گرمایش و سرمایش در تمام سال خود صرفه‌جویی می‌کنید.

درباره‌ی نویسنده
مهندس شعبانی فارغ التحصیل رشته مکانیک، مدیرعامل شرکت سپهر تهویه است که با توکل بر خدای متعال و بهره‌وری از افراد خبره و فنی و استفاده از بروزترین و دقیقترین نرم افزارهای طراحی و با شعار کیفیت عالی در کنار قیمت مناسب توانسته نظر اکثر مشتریان را جلب کند. 
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...