درباره ما

با سپهرتهویه بیشتر آشنا شوید

این مجموعه با عنایت و لطف خداوند و گردآوری متخصصان ماهر در زمینه‌ی تولید کانال‌های انتقال هوا و ذرات و تامین ماشین‌آلات روز دنیا در زمینه صنعت تهویه در سال 1391شمسی پا به عرصه‌ی تولیدات با کیفیت و ارائه خدمات و مشاوره در زمینه‌ی تهویه نموده است.

این مجموعه با هدف جلب‌رضایت کامل مشتری اقدام به‌کارگیری و استفاده از استانداردها (SMACNA&ASHRAE) و نرم‌افزارهای محاسباتی و طراحی روز دنیا جهت دستیابی به بالاترین بهره‌وری تجهیزات تهویه نموده است. 


چراكارفرمايان و مهندسان تاسيسات و تهويه، مجموعه سپهرتهويه را برای ساخت کانال هاي اسپيرال و اتصالات كانال گرد خود انتخاب مي كنند؟

مجموعه سپهرتهويه توانسته انواع محصولات کانال هاي اسپيرال و اتصالات كانال گرد را با کیفیت بالا و نازل ترين قيمت را برای رفع نیازهای تهويه و كانال كشي سيستم هاي كانال كشي هوا مشتریان خود را تولید نمايد،از زمان تأسیس ما در سال 1391، ما با بیش از 10 سال تجربه در ساخت و توليد كانال هاي تهويه صنعتي چهارگوش و گرد توانسته ايم يكي از كارخانه هاي خلاق و پيشرو در اين صنعت باشيم.

 شعار ما توليد با بالاترين كيفيت و رضايت مشتري در كنار نازل ترين قيمت و كاملا رقابتي موجود در بازار مي باشد.


همه محصولات ما مطابق با استانداردهای SMACNA قابل توليد هستند و البته توان توليد با استانداردها و روش هاي توليد خود كارفرمايان و مهندسان گرامي را داريم. علاوه بر این، ما داراي نرم افزارهاي پيشرفته ي گسترش احجام و ماشين آلات CNCمربوط به برش و رول فرمينگ ورق هاي فلزي را داريم.كه باعث مي شود توليدات با كيفيت و باسرعت بالا توليد شود كه در امر قيمت گذاري پروژه ها به عنوان يك شاخص در نظر كارفرما قرار بگيريم. ما همچنین دارای کلیه جوازهاي صنفي و توليدي را از اصناف آهنگران و آلومينيوم سازان و تراش افزار مي باشيم كه به صورت كاملا قانوني و شفاف در اين صنعت فعاليت مي نماييم.

در نتیجه با توانایی های خود در امر توليد و مشتري مداري، مشتریان خود را با راه حل های باکیفیت و خدمات سطح بالا راضی نگه می داریم