اگر به دنبال به روزرسانی سیستم کانال‌کشی و سیستم تهویه هوا در رستوران خود هستید، مزایای استفاده از کانال‌های اسپیرال اکسپوز را در نظر بگیرید. کانال‌های اسپیرال نه تنها نسبت به کانال‌های چهارگوش مستطیلی دید و ظاهر زیباتری برای رستوران‌ها دارند و  این نوع کانال‌کشی یک استعداد منحصر به فرد برای رستوران شما به حساب خواهد آمد.

درای استحکام فوق العاده
شما به سیستم کانال‌کشی جدیدی نیاز دارید در صورت اینکه نمی‌خواهید از کیفیت آن کاسته شود. کانال‌های اسپیرال با درزهای مارپیچی پرس شده و محکمی که دارند از نشت هوا و لرزش‌های در حین عبور جریان هوا جلوگیری می‌کند. 

افزایش راندمان انرژی و بهره وری بالاتر

برای اندازی رستوران‌ها نیاز به سرمایه اولیه زیاد می‌باشد. ولی با رعایت نکاتی از برخی هزینه‌های جاری اضافه در  آینده می‌توانند جلوگیری نمایند.

کانال‌های اسپیرال به دلیل تولید در طول‌های بالاتر و یکپارچه می‌توانند از نشت هوا جلوگیری نمایند. و باعث افزایش راندمان انرژی و کاهش افت فشار هوا نسبت به کانال‌های چهارگوش شوند.

این امر در درجه اول به دلیل صاف بودن سطح داخلی کانال‌های اسپیرال است و سپس به دلیل عدم وجود گوشه‌های تیز نسبت به کانال‌های چهارگوش می‌باشد. در کانال‌های چهارگوش، لبه‌های تیز و 90درجه به راحتی مقداری از جریان هوا را متوقف می‌کنند. با استفاده از کانال‌های اسپیرال، صورتحساب ماهانه شما پایین می‌آید و می‌توانید روی موارد مهم تمرکز کنید: یعنی مشتریان شما  هنگام غذا خوردن، هیچ‌گونه نشتی هوا و صدای آزار‌دهنده و آسایش دمایی یکسان در سرتاسر رستوران شما را می‌خواهند. کیفیت هوا در داخل رستوران شما تمیز و تازه خواهد ماند و باعث حفظ سلامتی و شادابی مشتریان می‌شود.

ظرافت و زیبایی

کانال‌های اسپیرال اکسپوز یک راه عالی برای جذب مشتری برای رستوران شما است. برخلاف رستوران‌هایی که از کانال‌های چهارگوش برای انتقال هوا استفاده می‌کنند و برای اینکه جلوه‌ی زیبایی نداشتن با سقف‌های کاذب پوشانده می‌شدند. ولی کانال‌های اسپیرال نیز می‌تواند نسبت به نوع رنگ‌هایی که در محیط استفاده می‌شوند رنگ‌آمیزی شوند و ظاهر زیباتری به رستوران شما بدهد.